getin leasing

najszybszy sposób finansowania

Wybierz rodzaj sprzętu, który chcesz kupić

Ciągniki siodłowe leasing
samochodów ciężarowych
Ciągniki siodłowe leasing
maszyn i urządzeń

Najlepszy kredyt samochodowy

Napisany przez: Redaktor

Kredyt samochodowy, jako alternatywne do leasingu samochodów, źródło finansowania zakupu pojazdu cieszy się dużą popularnością. Getin Bank od kilku lat jest liderem w sprzedaży kredytów samochodowych. Tym bardziej cieszy fakt docenienia jakości oferty przez  finansowy portal totalmoney.pl. W lipcowym zestawieniu, Getin Bank zwyciężył w kategorii kredytów na zakup auta używanego, natomiast w kategorii nowych samochodów zajął II miejsce. Niskie całkowite koszty kredytów oraz miesięcznych rat, a także zerowa prowizja to główne zalety wyróżnionej oferty.

Getin Bank pokonał konkurentów w kategorii kredytów na zakup samochodu używanego, zajmując I miejsce w zestawieniu. Twórcy rankingu przyjęli, że Klient jest zainteresowany kredytem na 5 lat w wysokości 24 tys. zł na zakup samochodu o wartości 30 tys. zł. Przy zerowej prowizji, koszt całkowity kredytu w Getin Banku był najniższy na rynku i wyniósł jedynie 6 428,76 zł. W banku zajmującym ostatnie miejsce w zestawieniu, koszt ten wynosi ponad 13 000 zł.

Oferta Getin Banku zajęła również wysokie, drugie miejsce w kategorii kredytów na zakup nowego samochodu. Eksperci Totalmoney.pl docenili niską miesięczną ratę zobowiązania (1 037,68 zł) oraz brak prowizji. Zwycięstwo Getin Banku, lidera rynku finansowania zakupu pojazdów osobowych, w lipcowym rankingu kredytów samochodowych jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej atrakcyjności jego oferty.

źródło: Getin Noble Bank